Auto Stop Race

Auto Stop Race

Doskonale znany nie tylko jako Auto Stop Race, ale częstokroć wymieniany wśród jego miłośników pod swoją skrótową nazwą ASR, organizowany cyklicznie każdego maja wyścig to jedna z największychhurtownia wólka kosowska form przedsięwzięć studenckich. Co jest tu tak nietypowego a zarazem ekscytującego, że wspomniany w tytule niniejszego poradnika wyścig rok rocznie gromadzi wraz z biegiem czasu coraz większe grono zainteresowanych gapiów i uczestników? Sam to sprawdź, zagłębiając się w lekturę naszego artykułu, który dla Ciebie przygotowaliśmy.
Najpierw zwróćmy uwagę na to, że Auto Stop Race, czy jak kto woli ASR stanowi wyścig autostopowy i to już samo w sobie jest mocno ekscytujące oraz wzbudzające ogromne pokłady adrenaliny. Wyścig ma miejsce startu na terenie Wrocławia. To z tej polskiej metropolii wybywają masowo wszyscy uczestnicy nietuzinkowego przedsięwzięcia.

Pierwsze wydarzenie w tym stylu miało miejsce w roku 2009 i od tego momentu systematycznie zwiększa się grono rajdowców o przeszło tysiąc osób przemieszczających się w parach, bo takowy jest właśnie charakter tego eventu. Najważniejszy cel to z kolei dobrnięcie do miasta na terenie Europy, które zostanie wyznaczone w kolejnej edycji imprezy autostopowej i jak wskazuje jej charakter i nazewnictwo – można do tego celu wyłącznie korzystać z łapania stopa, zero własnego środka transportu oraz wcześniej zaplanowanego czy zorganizowanego pojazdu. W szczególności na uczestnictwo w Auto Stop Race decydują się żądni wrażeń ludzie młodzi, którzy są w takim wieku, że wyzwolenie ekscytacji i endorfin oraz mocniejsze pulsowanie krwi w żyłach to dla nich prawdziwa gratka, dlatego w Auto Stop Race bardzo często biorą udział studenci.
Wpis zawdzięczamy: